Naucz sie rozwijac swoja kreatywnosc

"Naucz się rozwijać swoją kreatywność" - Zajęcia artystyczne w Akademii Kultury AKUKU

Czy sztuka ma moc? Czy jest łatwa? Czy mogą ja tworzyć dzieci? Czy kreatywność jest potrzebna w sztuce? Czy fajnie jest być artystą?

Czy sztuka może nam w czymś pomagać? Na te i inne pytania odpowiemy sobie podczas zajęć w Pracowni AKUKU, która mieści się w Galerii  "OTO JA".
Jest to niezwykła galeria sztuki , w której pokazujemy prace niecodzienne , odmienne , obrazy z niezwykłą siłą wyrazu tworzone przez osoby, które nie uczyły się sztuki w szkołach, a tworzą z autentycznej potrzeby serca.
Postaramy się udowodnić sobie podczas zajęć, że my też możemy tworzyć prawdziwe dzieła , niezależnie od młodego wieku.

Podzielimy się na trzy grupy wiekowe i Każda z tych grup dostanie inne zadanie artystyczne oraz inne narzędzi do wykonania pracy.
Wspólnie stworzymy  w galerii dzieła, które będą nas wyrażać i będziemy mogli powiedzieć "Oto Ja"!