lek. medycyny Robert Franciszek Niezgoda

IMG_0531Robert Franciszek Niezgoda Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi  oraz absolwent studiów podyplomowych: pedagogika; menadżer ochrony zdrowia - zarządzanie w ochronie zdrowia. Lekarz medycyny. Specjalista medycyny ratunkowej. Chirurg ogólny. Specjalista organizacji ochrony zdrowia. Specjalista zdrowia publicznego - UE. Specjalista w dziedzinie medycyny rodzinnej. Nauczyciel akademicki w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku oraz Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Instruktor BLS / AED ERC. Instruktor pierwszej pomocy Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej i Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Członek : Polskiej Rady Resuscytacji i Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej. Lekarz Lotniczych Zespołów Ratownictwa Medycznego. Dyrektor kursów ISPLek.