Szanowni Państwo

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wraz z nowym rokiem akademickim 2016/2017 prof. nadzw. dr hab. n. med. Maciej Słodki - Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku objął funkcję honorową Rektora Mazowieckiego Uniwersytetu Dziecięcego.

Szanowni Państwo

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wraz z nowym rokiem akademickim 2016/2017 do grona Rady Naukowej, która sprawuje opiekę i nadzór merytoryczny nad programem studiów Mazowieckiego Uniwersytetu Dziecięcego dołączyły:
dr Anna Suwalska - Kołecka
dr hab. Anna Wiśniewska
dr n. med. Mariola Głowacka
dr Mariola Szewczyk - Jarocka

DSC_7521Szanowni Państwo

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że prof. zw. dr hab. Jacek Grzywacz - Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku objął funkcję honorową Rektora Mazowieckiego Uniwersytetu Dziecięcego.

Szanowni Państwo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych studentów oraz w celu urozmaicenia naszej oferty programowej, a tym samym polepszenia warunków bazy dydaktycznej jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa że naszym partnerem jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku.
Wykłady naszych studentów będą odbywać się w siedzibie PWSZ w Płocku przy ul. Gałczyńskiego 28

DSC_0141DSC_0139logo PWSZ 1 RGB 300dpi (205x254) (2) (205x254)

maa-studentkaJak można zapisać  na Mazowiecki Uniwersytet Dziecięcy?
Wystarczy wypełnić  formularz zgłoszeniowy  dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce ZAPISZ SIĘ i wpłacić wymagane opłaty za rok akademicki.
Koszt organizacji wykładów  finansowany jest częściowo przez sponsorów i darczyńców, a częściowo przez rodziców.

Opłata za udział w zajęciach w całym roku akademickim 2015/16 wynosi 420 zł. Wpisowe wynosi 20 zł.
Rekrutacja trwa do wyczerpania się wolnych miejsc.

Masz pytania? Napisz do nas maila! mud@siedelta.pl
Odpowiemy w ciągu 24 godzin

strony www strony www strony www strony www strony www